wo 09 mei | Arem Brüksel Aile Rehberlik Merkezi

Bin Ben Vardır Bende Benden içeri - Wrokshop Atölye Çalışması

Brüksel AREM de 09-05-2018 Çarşamba günü iki seminer birarada ve ücretsiz.. Katılım sınırlıdır.. Çarşamba 17:00-22:00 arası - 2 seminer arası coffe break olacak.. 2. Seminer / Bin Ben Vardır Bende Benden içeri - Wrokshop Atölye Çalışması
Kayıt Kapalı
Bin Ben Vardır Bende Benden içeri - Wrokshop Atölye Çalışması

Saat & Yer

09 mei 2018 20:00 – 22:00
Arem Brüksel Aile Rehberlik Merkezi, Leuvensesteenweg 49, Zaventem, Belgium

Bu Etkinlik Hakkında

Yaşamda karşılaştığımız birçok ilişki düzeni var. Bunlar sevgili, eş, partner ilişkisi, iş, meslek, kariyer, para ilişkisi, sağlık, semptom ilişkisi, aile bireyleri ilişkisi... gibi çeşitli ve çok sayıda. Bu ilişki düzenlerinde bazen dengeyi ve ritmi tutturabilirken bazılarında bunu sağlayamayabiliyoruz.

Acaba kendi içimizdeki hangi “ben” ya da “benler” ilişki düzenlerimizi şekillendiriyor ve uyumdan uzaklaştırabiliyor ?

Uygulamalı olarak deneyimleyeceğimiz , yaşamın temel konularıyla ilişki düzenlerimizi görebileceğimiz ve buradaki dolanmışlıklardan özgürleşebilmeyi ve dönüşümleri hedefleyeceğimiz bir çalışma.

Aile ve sistem dizimi alan çalışmaları esasına dayalı ; her katılımcının kendisi için yaşamın temel konu başlıklarında 5-6 dizim tecrübe edeceği etkili ve bütüncül bir program.

Dt. Turgay Köyağasıoğlu

Sistem Dizimleri Uzman Uygulayıcısı

Dt. Turgay Köyağasıoğlu kimdir ?

Ş.Turgay Köyağasıoğlu 1964 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 1987 yılı mezunudur. 15 yıl kamuda ve kendi kliniğinde diş hekimliği yaptıktan sonra;

2002 yılından bu yana Kişisel Gelişim Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde “Tıbbi Hipnoz “ eğitimini tamamlamıştır.

Reiki, Kundalini Reiki, Ra-Sheeba ve Takyon enerji sistemleri üzerinde master düzeyde danışmanlığını sürdürmektedir.

Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü’nde Sn. Mehmet Zararsızoğlu’ndan üç yıl süreyle aldığı “Aile / Sistem Dizim Grup Terapileri” eğitimi ile yine Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsü bünyesinde Sn. Heinrich Breuer’den aldığı “Hipnoterapi” eğitimlerinden mezun olmuştur.

SAHA "Sistemik Aktivasyon Hatırlama Alanı” çalışma grubunun kurucusu ve moderatörüdür.

İki çocuk babası olan Ş.Turgay Köyağasıoğlu kendi şirketi olan Yeniden Doğuş Kişisel Gelişim Merkezi’nde halen grup ve bireysel danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Bu Etkinliği Paylaş